Songbird

Songbird 2.2

Android też ma fajny odtwarzacz muzyki

Songbird to darmowy odtwarzacz muzyki. Wyróżnia się bardzo ładnym interfejsem i wygodą użytkowania. Jeśli poszukujesz dobrego odtwarzacza MP3 na Android, pobierz Songbird. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Przyjazny i ładny interfejs
  • Widżet na ekranie początkowym

Wady

  • Mała ilość opcji

Bardzo dobry
8

Songbird to darmowy odtwarzacz muzyki. Wyróżnia się bardzo ładnym interfejsem i wygodą użytkowania. Jeśli poszukujesz dobrego odtwarzacza MP3 na Android, pobierz Songbird.

Wśród wielu odtwarzaczy muzyki dla telefony z systemem Android, Songbird pozytywnie się wyróżnia. Aplikacja posiada prosty i nieskomplikowany interfejs, który po prostu cieszy oczy. Wszystko jest na swoim miejscu, nie ma zbędnych wodotrysków i rażących oczy kolorów.

Songbird nie posiada zaawansowanych funkcji, ale robi dokładnie to co do niego należy - odtwarza MP3. Możemy tworzyć listy odtwarzania, przewijać utwory i odgrywać je w losowej kolejności. Do dyspozycji mamy także Widżet Songbird, który możemy umieścić na jednym z ekranów głównych.

Jeśli szukasz prostego i funkcjonalnego odtwarzacza muzyki na Android, wybór jest prosty. Pobierz Songbird i po prostu ciesz się muzyką.