Songbird

Songbird dla Mac

Odtwarzacz do tańca i do różańca

Songbird to darmowy odtwarzacz plików muzycznych. Jego funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą użytecznych dodatków.Songbird to połączenie odtwarzacza muzycznego w stylu iTunes z przeglądarką internetową Firefox. Program pozwala skutecznie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwość organizowania biblioteki muzycznej
  • Dużo dodatków
  • Możliwość słuchania muzyki z Internetu

Wady

  • Słabe możliwości odtwarzania
  • Niepełna polska lokalizacja

Dobry
7

Songbird to darmowy odtwarzacz plików muzycznych. Jego funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą użytecznych dodatków.

Songbird to połączenie odtwarzacza muzycznego w stylu iTunes z przeglądarką internetową Firefox. Program pozwala skutecznie zarządzać nawet bardzo dużą biblioteką muzyczną. Obsługuje dynamiczna listy odtwarzania i odtwarza większość popularnych formatów muzycznych.

Interfejs Songbird jest bardzo elegancki, utrzymany w ciemnej kolorystyce. Obsługa programu nie sprawia problemów, choć widać braki w polskim tłumaczeniu. Rzadko spotykaną w odtwarzaczach funkcją jest przeglądarka internetowa pozwalająca łączyć się z portalami muzycznymi, pobierać piosenki i słuchać utworów z sieci.

Funkcjonalność Songbird można rozszerzyć dzięki wielu ciekawym wtyczkom. Program może wyświetlać teksty piosenek, okładki albumów, możliwości są ogromne. Niestety swoje podstawowe zadanie, odtwarzanie muzyki, Songbird wykonuje przeciętnie. Również ze stabilnością nie jest najlepiej, program czasem się zawiesza, zwłaszcza na starszych komputerach. Wydaje się, że programiści postawili na efektowność, zapominając trochę o najważniejszym

Songbird to ciekawa alternatyw dla iTunes. Niestety, pomimo wielu dodatków daleko mu do swego protoplasty.

Dodano equalizer Dodano możliwość importu i eksportu utworów do iTunes Synchronizacja z telefonami: Blackberry Storm 9500, HTC Magic, HTC Tattoo, LG KU990i Viewty, Nokia N85, N96, N97 i Sony Ericsson W980.

Zmiany

  • Dodano equalizer Dodano możliwość importu i eksportu utworów do iTunes Synchronizacja z telefonami: Blackberry Storm 9500, HTC Magic, HTC Tattoo, LG KU990i Viewty, Nokia N85, N96, N97 i Sony Ericsson W980.

Songbird obsługuje następujące formaty

MP3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, WMA

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Songbird

Download

Songbird 1.10.2

Opinie użytkowników o Songbird

Sponsorowany×